Hipnoterapia to skuteczna droga by uporać się ze wszystkimi problemami, z którymi nie dajesz sobie teraz rady. Odkryj w sobie potężne siły i wprowadź pozytywne zmiany.

Jeśli potrzebujesz pomocy w poradzeniu sobie z dotychczasowymi problemami, takimi jak nałogi, depresja, nadwaga, dolegliwości psychosomatyczne, zmiana szkodliwych nawyków, teraz
jest właściwy czas by zamienić czas kwarantanny na poprawę jakości swojego życia.

W ZWIĄZKU ZE STANEM EPIDEMII

OFERUJĘ SESJE HIPNOTERAPEUTYCZNĄ

ZE ZNIŻKĄ 30%

Stan hipnozy to bezpieczny, odmienny stan świadomości, coś pomiędzy snem, a jawą. Stan, w jaki wprowadzany jest klient, nie ma absolutnie związku z hipnozą sceniczną! Wprowadzenie w stan hipnozy ułatwia hipnoterapeucie dotarcie do podświadomości klienta, jednak hipnoterapeuta nie jest w stanie zrobić niczego bez zgody osoby w stanie hipnozy. Taka osoba dokładnie wie, gdzie się znajduje i co się z nią dzieje.

Sam stan transu hipnotycznego jest rzeczą bardzo przyjemną oraz jest doskonałym narzędziem do walki z różnymi fobami, lękami, niską samooceną, nieśmiałością.Hipnoza może również pomóc w redukcji bólu przed zabiegami chirurgicznymi albo zmniejszyć lęk przed hospitalizacją. Przyspiesza też powrót do zdrowia po operacji. Ponadto wpływa na wzrost poczucia własnej wartości i umożliwia przywrócenie szacunku do samego siebie.